Mi mindenre jó a mikrodermabrázió?

A mikrodermabrázió egy manuális hámlasztó eljárás, mely a megfiatalítás lehetőségét nyújtja bőrünknek.

A kezelés valamennyi bőrtípusnál alkalmazható, nem kellemetlen, nem fájdalmas, s az eredmény azonnal látható. A kezelés során speciális alumínium-oxid kristályokkal távolítjuk el a felső hámréteget, melynek következtében felerősödik a fiatal, működőképes bőrsejtek képződése.

Ezek a bőrsejtek felfelé vándorolnak, és lépésről-lépésre pótolják a károsodott szöveteket. A bőr hihetetlenül átjárhatóvá válik, azáltal, hogy a száraz, felső hámrétegét lecsiszoljuk, a felvitt hatóanyagok eddig nem ismert mélységbe szívódnak fel.

Segítségével intenzíven tudunk halványítani kis területű problémákat, például, pigmentfoltot, szarkalábat, s mindezt veszélytelenül, ám eredményesen, mivel a többi peeling eljárásnál a peelingezés mélysége többnyire nem szabályozható.

A kezelés már egy alkalommal is látható és tapintható eredményt hoz, de az 1-2 hetente elvégzett 5-6 alkalomból álló kúra mindenképpen tartósabb és jobb eredményt hoz. A hatást fokozhatjuk speciális, a kezelésekhez kikísérletezett hatóanyagok felhasználásával, kombinációjával.

bor48

A kezelések ideje alatt a csiszolás után intenzív hidratálás történik, sejtregeneráló anyagokkal tápláljuk a bőrt, fokozott pigmentáció esetén melanin-képződést csökkentő anyagokat viszünk a bőrbe. A mikrodermabrázió a kozmetikai kezelésekkel kiegészítve a leghatékonyabb eljárások közé emelkedett. A testkezelésekre is kiválóan alkalmas módszer, új lehetőségeket kínál a hölgyek számára.

Alkalmazása:

Atrophia, hyperkeratosis, pigmentrendellenességek, öregségi foltok, sebhelyek (például, sérülés, műtéti heg: arcon és testen egyaránt), fény és nap okozta károk, dohányzás okozta matt bőrszín, testkezelés, stria, cellulit, elszarusodott, problémás bőr esetén.

Nem javasolt:

Rosszindulatú bőrelváltozások, aktív fertőzések (például; lapos szemölcsök, herpesz), aktív rosacea, pszoriázis vulgáris, instabil cukorbetegség, autoimmun betegségek, illetve bizonyos gyógyszerek (például; Izotretionin, Roacután, magas A-vitamin tartalmú készítmények) szedése esetén.

Forrás: